Відкрита лекція Моніки Нова

Моніка Нова (Monika Nová) – доктор філософії в галузі соціальної роботи, викладач факультету права та гуситської теології Карлового університету в Празі (Чехія). Співзасновник та генеральний директор некомерційної організації, що діє в Уганді. Активно займається розробкою соціальних проектів з 1999 року. Під час реалізації дослідницьких та гуманітарних проектів закордоном вона поступово почала координувати медичну та соціальну роботу в Малаві, Парагваї, Уганді, Бразилії, Гаїті та Зімбабве. З 2004 року працювала з мешканцями таборів біженців, дітьми з сиротинців, жінками та ВІЛ-позитивними дітьми. На Гаїті протягом 6 місяців здійснювала гуманітарну допомогу та медико-соціальну роботу з постраждалими після землетрусу. В Університеті Кейптауну опікувалась організацією Центрів здоров’я та психологічного благополуччя для студентів.

В Карловому університеті викладає дисципліни, пов’язані з теорією та методикою соціальної роботи, місіонерською та благодійною діяльністю, глобальною освітою та дослідженнями в галузі розвитку, соціальною політикою та проблемами меншин та інших дискримінованих груп населення, основ економіки та менеджменту соціальної роботи.

Тема відкритої лекції на факультеті психології

«Застосування методів соціальної роботи та соціальної політики в країнах, що розвиваються»

(тривалість 1,5 години).

Здійснюватиметься переклад на українську мову.

Вхід вільний. Попередня реєстрація не обов’язкова.

ДЕ?                                                                                                                                                 КОЛИ?

Факультет психології                                                                                                             12 грудня (середа)

КНУ імені Тараса Шевченка                                                                                                         2018 року

Адреса: просп. Глушкова, 2а                                                                                                      13:00 Ауд. 106