З Днем студента!

Шановні студенти!

Щиро та сердечно вітаємо Вас, молодих, енергійних, талановитих, з Міжнародним днем студента – святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів!

Студентські роки – час сміливих ідей і надій. Ви вчитеся відповідальності, набираєтесь мудрості, набуваєте безцінного життєвого досвіду. У вас є прекрасна мета – присвятити своє життя обраній професії. Це найцікавіший етап у житті кожної людини, коли закладаються основи майбутніх професійних та життєвих успіхів. Бути студентом – означає бути незалежним, неупередженим, безстрашним, вірити в свої сили. Адже для Вас, молодих та сміливих, нічого недосяжного немає. Ваші здібності, інтелектуальні можливості, безкомпромісність в постійному пошуку правди й справедливості, благородні устремління домогтися в усьому істини, здоровий суспільний максималізм здатні забезпечити в сучасних умовах історичний прорив у нашій державі. Нехай романтика студентського життя збережеться у Ваших серцях назавжди.

Зі святом Вас!

З повагою та найкращими побажаннями декан Іван Данилюк