Vivat Academia!

Свято знань для першокурсників цього року відбулося 31 серпня у Головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Родина факультету психології поповнилась 153 студентами.

З вступним словом виступив декан факультету психології доктор психологічних наук професор Данилюк Іван Васильович. За традицією він адресував першокурсникам теплі побажання, розказавши про перспективи, що відкриваються перед молоддю.

Привітати тепер вже не абітурієнтів, а першокурсників завітали проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філософських наук, Бугров Володимир Анатолійович та весь науково-педагогічний колектив факультету психології.

Урочистості посвяти було продовжено врученням символічного ключа від знань, студентський квиток та залікову книжку.

А після вручення залікових книжок кожному першокурснику, новобранці факультету психології мали змогу познайомитись зі своїми викладачами, кураторами та студкуратора! Святкування сформувало найкращі враженння та подарувало незабутні спогади вступникам!

Вітаємо наймолодших колег зі славним початком навчання та бажаємо наснаги нашим першокурсникам на шляху до підкорення нових наукових вершин!