"Психологія: а Ви знали?"

Шановні майбутні абітурієнти, студенти факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка запрошують Вас зробити невеличку паузу в інтенсивній підготовці до ЗНО та завітати на наш захід: "Психологія: а Ви знали?".

Що?

Зустріч з активними студентами факультету психології у неформальному форматі з кавою та печивом. У Вас буде можливість взяти участь у насиченій програмі а також:

- дізнатись хто ж така людина з точки зору психології;

- з’ясувати чому віртуальна реальність “становить небезпеку” для людства;

- розбити або підтвердити міфи про те в чому ж різниця між чоловіками та жінками;

- отримати відповіді на питання що Вас цікавлять та з користю провести час у колі друзів.

Захід буде корисний як тим хто вже вирішив приєднатися до нашої сім’ї так і тим хто ще зважує всі “за” та “проти”.

Де?

Факультет психології КНУ імені Тараса Шевченка - ст м Виставковий центр Глушкова 2А, аудиторія 208 Коли? 27 січня 2018 року з 10:00 до 18:00 Прохання прийти за 5-10 хвилин до початку.

Шановні учасники заходу, просимо Вас пройти попередню реєстрацію за посиланням:   https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSee3y7t5VYnS9i5ExBeafsNkqbsJN6rBFO3uYlhiJMLFyVZLw/viewform