Всеукраїнська студентська олімпіада-2017 зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія». 1 етап.

Шановні студенти ОР «Бакалавр» (3-4 курси) та ОР «Магістр» (1 курс) спеціальності 053 – «Психологія»!

Деканат факультету психології запрошує вас випробувати свої знання і професійні уміння та взяти участь у ПЕРШОМУ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія», який відбудеться 16 лютого 2017 року з 11.00 до 13.00 (аудиторія буде вказана пізніше). Конкурсні завдання міститимуть тестові теоретичні завдання, творчі та дослідницькі завдання.

Зареєструватись для участі у 1 етапі олімпіади можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeJilXzM3NXJzovrZJI9fQcWGgrKmATu-z3sE9OrHUVue3ybA/viewform

Попередня реєстрація є обов’язковою до 14 лютого 2017 року (включно).

Переможці 1 етапу олімпіади (2 студенти) братимуть участь у 2 етапі Всеукраїнської студентської олімпіади-2017 зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія» у Переяславі-Хмельницькому. Студенти, які стануть призерами 2 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади-2017, матимуть додаткові переваги при вступі до магістратури та аспірантури.

З приводу будь-яких питань стосовно участі в олімпіаді можна звертатись до заступника декана факультету психології Пащенко С.Ю. (213 ауд.)