Конкурс Еразмус+ кредитна мобільність в Pécsi Tudományegyetem / University of Pécs / Університет м. Печ, Угорщина

 

The first university in Hungary!

https://www.youtube.com/watch?v=5rrdnwpDdQY

 

До уваги магістрів та студентів 2-3 курсів бакалаврату факультету психології!

Розпочинається додатковий конкурсний відбір на отримання стипендії Еразмус + в університеті-партнері м. Печ, Угорщина / University of Pécs, Hungary для навчання за магістерськими програмами у 2 (весняному) семестрі 2016-17 н.р.:

  • Education Sciences;
  • Teacher training without subject specialization;
  • Teacher training with subject specialization

Претендувати на стипендію можуть студенти ПЕРШОГО року навчання в магістратурі усіх спеціальностей. Для участі у конкурсі треба подати такі документи англійською мовою:

1. CV (EUROPASS)

2. Мотиваційний лист, 1 стор. (Letter of Motivation)

3. Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови (не нижче В2).

ДО 18 ГРУДНЯ 2016 РОКУ (ДО 24.00)

Пакет документів в електронному вигляді має бути подано координатору проекту – заступнику декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва доценту Пащенко Світлані Юріївні:

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

При надсиланні документів в копію ставити начальника Відділу академічної мобільності КНУ імені Тараса Шевченка (Оксана Юріївна Данильченко: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).

Поради щодо оформлення конкурсних документів – на сайті Відділу міжнародного співробітництва: http://umz.univ.kiev.ua/index.php/ua/informazija.html та Відділу академічної мобільності: http://mobility.univ.kiev.ua/?lang=uk

Відбір кандидатів проходитиме на конкурсній основі. До складу конкурсної комісії входять: Голова – проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) проф. Бех П. О.; декан факультету психології – професор Данилюк І. В.,  координатор програми – заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва Пащенко С. Ю.; начальник Відділу академічної мобільності Данильченко О. Ю.

Датаспівбесідиза результатами конкурсу – 19 грудня 2016 р. о 14.00 на факультеті психології в ауд. 215 (корпус факультету психології за адресою просп. Глушкова, 2-а)