Традиції факультету!

Вже вкотре на початку листопада на факультеті психології проводиться турнір за Кубок декана з футболу серед хлопців та волейболу серед дівчат. Довгоочікуваний захід, на якому команди студентів, викладачів та випускників нашого факультету боролися за першість цього року пройшов традиційно гідно.

Серед учасників змагань з футболу було представлено 7 команд: це були команди студентів, випускників та,  звісно ж, викладачів. Запекла боротьба за перше місце з футболу почалася вже з першої хвилини матчу. І команда викладачів вкотре виборола перше місце! Бажаємо команді переможців подальшого розвитку, успішних ігор у майбутньому та, звичайно ж, сили і витривалості у наступних змаганнях!

Неможливо не згадати чарівних дівчат, що вкотре спритно боролися в естафеті з волейболу в рамках змагань «Кубок Декана». Було представлено 4 команди від студентів та викладачів Всі команди-учасниці заслуговували на перемогу, були сильними та витривалими, проте здобула пальму першості команда першого курсу магістратури. Тож, вітаємо дівчат з перемогою, і бажаємо їм наснаги та успіхів

Отож, ще раз привітаємо наших чемпіонів!))) Хочемо зазначити, що наступного року на усіх нас знову чекає неповторний драйв, енергія запалу та можливість позмагатися за Кубок декана!