З Днем працівника освіти!

Дорогі колеги!

Від щирого серця вітаю Вас із професійним святом, яке традиційно відзначають у перші жовтневі дні по всій Україні, – Днем працівників освіти!

В цей святковий день прийміть мою щиру вдячність за Вашу невтомну працю, за високе служіння обраній справі, творчий пошук та самовідданість.

Бажаю Вам, дорогі колеги, здоров'я, невичерпних творчих сил, професійного зростання, розвитку педагогічного таланту та віри в успіхи Ваших студентів.

Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого навчає, за свою професійну підготовку і право носити таке високе й почесне звання. Нехай і в свята, і в будні Вас не покидає високе почуття причетності до надважливої справи – становлення молодої особистості.

З повагою,

декан факультету психології