Конференція: «Актуальні питання впровадження поліграфа в сучасних умовах»

Колегія поліграфологів України

Українське бюро психофізіологічних досліджень та безпеки

Київський національний університет імені Тараса Шевченка

запрошують усіх бажаючих взяти участь у конференції:

«Актуальні питання впровадження поліграфа в сучасних умовах: теорія та практика».

РЕЄСТРАЦІЮ ПРОДОВЖЕНО ДО 28.09

На вас чекають доповіді експертів-поліграфологів, психологів та юристів про психологічні особливості тестування за допомогою поліграфа, використання поліграфа у державних установах та приватних компаніях, правові особливості використання даного методу. Також учасники конференції матимуть можливість відвідати виставку комп'ютерних поліграфів та виставку-продаж спеціальної літератури.

Конференція відбудеться 30 вересня у актовий залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Вартість участі у конференції складає 70 гривень. Оплату за участь у конференції необхідно перерахувати на рахунок: ГО "Колегія поліграфологів України", р/р 26009240709 в АБ "Укргазбанк", МФО 320478, ЄДРПОУ 38927575. Призначення платежу: “благодійний внесок за участь в конференції “Актуальні питання впровадження поліграфа в сучасних умовах”.
Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму (https://goo.gl/forms/uu6r6o2rIb32Cnox1) та надіслати квитанцію про оплату на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
РЕЄСТРАЦІЮ ПРОДОВЖЕНО ДО 28.09