Студ. газета

«FreudTimes» - новостворена студентська газета факультету психології.

Ідея заснування газети була підтримана адміністрацією факультету. Робота над першим номером тривала довго, оскільки жоден член редколегії раніше не працював над створенням чогось  подібного. І ось таке довгоочікуване видання.

В газеті вміщенні статті на актуальні та корисні теми для студентів, інтерв’ю з авторитетними викладачами та ще багато всього цікавого, про що Ви можете впевнитися самі.

Якщо після цих слів Вам закортіло потримати в руках перший номер газети, та й не тільки перший, то Ви можете знайти друкований варіант у кабінеті СПФП. Також якщо ви маєте бажання стати членом команди редколегії  та працювати над створення нових випусків газети звертайтесь до головного редактора Романюк Катерини. До того ж приймаються зауваження та побажання.

Контактний номер: 0935383672

Квітень 2014 - №1