Практичний семінар «Сучасні дослідження у соціальній роботі. Дизайн, статистичні моделі та інтерпретація даних»

13 грудня 2018 року з 10:00 -15:00
кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки
проводить практичний семінар

Місце проведення: Глушкова 4д (Кібернетичний корпус) , аудиторія 01
(метро «Виставковий центр)

На семінарі будуть розглянуті наступні питання:

• Огляд сучасних досліджень з соціальної роботи, опублікованих у журналах, які знаходяться у першій кварті Скопус.
  • Огляд сучасних відкритих баз даних, які можна використовувати для власних публікацій.
  • Основи теорії вимірювання на конкретних прикладах.
  • Мова та середовище аналізу даних R.
  • Імпорт даних в R, виконання аналізу і експорт результатів.

Для цілей семінару, організаторами семінару було проаналізовано десятки нових статей із топових журналів соціальної роботи переліку Web of Science та Scopus (Journal of social work, TRAUMA, VIOLENCE, & ABUSE, Social work education та інші).

На основі аналізу, були виокремлені трендові типи та моделі досліджень у соціальній роботі.

Ведучі семінару:

• Виноградов Олександр Геннадійович, відомий український дослідник, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної психології КНУ імені Тараса Шевченка.
  • Чуйко Олена Василівна, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка.
  • Кунцевська Анастасія Володимирівна, методолог, кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки КНУ імені Тараса Шевченка.

Умови участі у семінарі:

Для участі у семінарі необхідно заповнити Анкету Учасника за посиланням:
Після чого ви отримаєте детальну організаційну інформацію Вам на пошту

Обід та кава-брейк не передбачені. Будь ласка, потурбуйтесь про запас поживних речовин під час роботи - захопіть із собою снеки та термоси з гарячими напоями.

Якщо у вас виникли якісь запитання, контактні особи:
Олександра Заїка – лаборант кафедри; конт.тел. +38 (044) 521-32-64
Владислава Грінчук – асистент кафедри (098) 107 07 29