Псі-фактор 2018

Увага: Перед сплатою внеску слухача конференції, обов’язковою умовою є заявка на пошту: psy-factor1@ukr.net та отримання підтвердження оргкомітету про наявність вільних місць!

Програма конференції за посиланням: Завантажити

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

ФАКУЛЬТЕТ ПСИХОЛОГІЇ

УКРАЇНСЬКА ПСИХОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «РОЗВИТОК НАУКОВОЇ ПСИХОЛОГІЇ

«ФРОНЕЗИС»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Міжнародна науково-практична конференція "Псі-фактор" (Psy-factor)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції "Псі-фактор" (Psy-factor)

яка відбудеться 27-28 жовтня 2018 року на базі факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У цьому році  фокус уваги конференції Псі-фактор спрямований на дитячий світ у всіх його проявах в контексті психології та психотерапії, допомоги та супроводу дітей в період їх росту, розвитку, вирішення вікових та індивідуальних завдань.

У програмі конференції будуть представлені лекції/доповіді та майстер-класи провідних практичних психологів, які мають багаторічний досвід роботи у сфері дитячої психології.

Хто може стати слухачами/учасниками майстер-класів конференції?

Ми запрошуємо психологів, студентів, які вивчають психологію, представників суміжних професій та всіх, хто цікавиться дитячою психологією.

Термін реєстрації слухачів та учасників майстер-класів конференції: 05.09.2018 – 26.10.2018

Розклад роботи конференції:

Реєстрація учасників: 9.30 – 10.00

Виступи спікерів конференції/проведення майстер-класів: 10.00 – 12.00

Перерва на обід: 12.00 – 13.00

Виступи спікерів конференції/проведення майстер-класів: 13.00 – 19.30

Де можна познайомитися з програмою конференції?

Програма конференції буде опублікована на наших інформаційних ресурсах (сайт факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка, сторінка Psy-factor у Фейсбуці та інші) з 25 вересня 2018 року.

Як зареєструватися для участі в якості слухача/учасника майстер-класів конференції?

Необхідно надіслати заявку на нашу електрону пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. В заявці обов’язково вказати Ваше ім’я та прізвище та контактну інформацію.

Після отримання підтвердження реєстрації прохання сплатити організаційний внесок слухача/учасника майстер-класів:

Оплата та реєстрація

до 26 вересня 2018 р.

за два дні роботи конференції

400 грн.

ДЛЯ СТУДЕНТІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ТА ЧЛЕНІВ УКРАЇНСЬКОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ ЗНИЖКА - 20%

Оплата та реєстрація

З 26 вересня 2018 р.

за два дні роботи конференції

600 грн*.

*За умови наявності місць!

Оргнесок просимо перерахувати на банківський рахунок: Приватбанк, Печерська філія, р/р 26008052738929, ЄДРПОУ 39294613, МФО 300711, Міжнародний благодійний фонд «Розвиток наукової психології «ФРОНЕЗИС», призначення платежу: безповоротна фінансова допомога. Після оплати надішліть, будь ласка, підтвердження оплати (фотокопію квитанції) на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Проїзд, проживання та харчування учасників конференції – за власні кошти.

Місце проведення:м. Київ, вул. Глушкова 2А, факультет психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Наша сторінка у соціальних мережах: https://www.facebook.com/conference.psyfactor?ref=hl

Щиро запрошуємо до участі та сподіваємось на плідну співпрацю!