Круглий стіл: Практична підготовка майбутніх фахівців освітньої сфери у науково-педагогічній спадщині українських учених-педагогів»

Факультет психології запрошує до участі у засіданні наукового «круглого столу» на тему:

«Практична підготовка майбутніх фахівців освітньої сфери у науково-педагогічній спадщині українських учених-педагогів»

Кафедра педагогіки факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка 27 квітня 2018 року проводить науковий «круглий стіл» на тему: «Практична підготовка майбутніх фахівців освітньої сфери у науково-педагогічній спадщиніукраїнських учених-педагогів», присвячений виявленню маловідомих фактів із життя та професійної діяльності відомих освітян, розкриттю їх актуальних педагогічних ідей щодо розвитку національної освіти і виховання в Україні,  забезпеченню якості підготовки педагогічних, науково-педагогічних, наукових та управлінських кадрів.

У проведенні наукового «круглого столу» братимуть участь науково-педагогічні працівника кафедри педагогіки факультету психології Університету, гості із закладів вищої освіти міста Києва, аспіранти, студенти освітніх рівнів: «бакалавр»; «магістр» зі спеціальності – 011 «Освітні, педагогічні науки», освітньої програми – «Педагогіка вищої школи» та зі спеціальності – 073 «Менеджмент», освітньої програми – «Управління навчальним закладом» (вищим).

До участі запрошуються доктори і кандидати наук, викладачі закладів вищої освіти, аспіранти, магістранти, студенти.

Початок о 10.00 за адресою: м. Київ, проспект Глушкова 2а, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, ауд. 310/Г.

СКЛАД ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:
    Співголови оргкомітету:
Данилюк Іван Васильович, доктор психологічних наук, професор, декан факультету психології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Марушкевич Алла Адамівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Члени оргкомітету:
Москаленко Алла Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана факультету психології з навчальної  та виховної роботи, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,

Пащенко Світлана Юріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,

Кузьменко Надія Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Плахотнік Ольга Василівна, доктор педагогічних наук, професор, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Спіцин Євгеній Сергійович, кандидат педагогічних наук, професор, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Головко Наталія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Жиленко Микола Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,