Майстер-клас з казкотерапії

25 квітня 2018 р. на факультеті психології відбудеться майстер-клас Валентини Христової, клінічного психолога, психотерапевта, викладача з Болгарії.

Валентина Христова отримала спеціальність клінічного психолога в університеті м. Варна (Болгарія). Працює клінічним психологом у психіатричній лікарні м. Велико-Тирново, веде терапевтичні групи з хворими, здійснює групове навчання. Також працює судовим психологом, проводить експертизи. Має приватну практику. Викладає в університеті Велико-Тирнова (Болгарія) для студентів спеціальності «Клінічна та консультативна психологія».

Тема майстер-класу: Казкотерапія. Дослідження глибин сімейного несвідомого за допомогою болгарської народної казки «Про трьох братів та золоте яблуко».

Майстер-клас проходитиме з 10:00 до 12:00 на факультеті психології за адресою просп. Глушкова, 2а (ст. М. «Виставковий центр») в ауд. 208. Кількість місць обмежена 30 учасниками. Вартість участі – 100 грн. Перші 10 місць зарезервовано для членів Української психологічної асоціації.

Попередня реєстрація є обов’язковою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf9zlSeaYnjG1uAbGsAjrFUikcKe6scqsvcCLhGeK3zNGUl5Q/viewform

Питання можна поставити за телефоном 067 5919534.

Якщо Ваші плани зміняться, Ви мусите заздалегідь скасувати Вашу реєстрацію в Гугл формі.