Науково-практичний семінар «Психологія смерті та вмирання»

УКРАЇНСЬКА ПСИХОЛОГІЧНА АСОЦІАЦІЯ

Міжнародний благодійний фонд «розвиток наукової психології «фронезис»

Шановні пані та панове!

Запрошуємо Вас взяти участь у

науково-практичному семінарі

«Психологія смерті та вмирання»,

12 травня 2018 року

Актуальність та мета конференції.

Смерть, закінчення життя... Це проблема проблем людського буття. Що чекає кожного з нас за останнім подихом? Повне, незворотнє, безслідне зникнення індивідуального «Я» або ж перехід цього «Я» в якусь іншу форму існування? Пошуками відповіді на це питання люди займаються з самого початку цивілізації. Будь-яка релігія, будь-яка философська доктрина, будь-який серйозний письменник відповідають на нього по - своєму. І оскільки єдиної відповіді так і немає, проблема смерті продовжує хвилювати кожну людину. Яка роль психологічної підтримки  та допомоги у цьому процесі?!

На семінарі буде висвітлено психологічні  аспекти  смерті та вмирання, зокрема:

• Психологічні аспекти феномену смерті та вимрання.
  • Як різні культури сприймають смерть? Етнопсихологія  смерті.
  • Психологічні особливоствості вмирання як частини циклу смерті. Стадії вмирання. Психотерапія та психологічний супровід
  • Моральні проблеми смерті та вмирання. Евтаназія.
  • Психологія суїцидальної поведінки: суть  феномену, психодіагностика та психологічна  допомога…

та багато інших аспектів, пов’язаних з тематикою семінару!

Розклад роботи семінару:

Реєстрація учасників: 9.30 – 10.00

Виступи спікерів семінару: 10.00 – 12.00

Перерва на обід: 12.00 – 13.00

Виступи спікерів семінару: 13.00 – 19.30

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ СЕМІНАРУ ОБМЕЖЕНА – 35!

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Місце проведення конференції:  Факультет психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (адреса: м. Київ просп. академіка Грушкова 2а; 106 ауд.).

Оплата та реєстрація

до 27 квітня 2017 р.

650 грн.

Уточнюйте, будь ласка, наявність квитків (за телефоном: (066) 719 44 70 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

ДЛЯ ЧЛЕНІВ УКРАЇНСЬКОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ АСОЦІАЦІЇ ЗНИЖКА 20%

Оплата та реєстрація

З 28 квітня до 12 травня 2017 р.

800 грн.

Уточнюйте, будь ласка, наявність квитків!

Увага! Перед оплатою уточнюйте, будь ласка, наявність квитків.
Кількість місць обмежена.

Внесок просимо перерахувати на наступний рахунок: Приватбанк, Печерська філія, р/р 26008052738929, ЄДРПОУ 39294613, МФО 300711, Міжнародний благодійний фонд «Розвиток наукової психології «ФРОНЕЗИС», призначення платежу: безповоротна фінансова допомога

Після оплати надішліть, будь ласка, підтвердження оплати (фотокопію квитанції)    на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Кожен учасник отримує сертифікат участі!

Проїзд, проживання та харчування учасників конференції – за власні кошти.

Контактна інформація:   (066) 719 44 70

Наша сторінка у соціальних мережах: https://www.facebook.com/conference.psyfactor?ref=hl

Незабаром опублікуємо програму  семінару!

Щиро запрошуємо до участі та сподіваємося на плідну співпрацю!