Дослідження: the Drivers are Needed!

Шановні друзі!

На факультеті психології КНУ імені Тараса Шевченка в межах Еразмус+ програми протягом весняного семестру 2018 року працює аспірант Університету Гранади (Іспанія) Хосе Мігель Моралес. Цей молодий науковець здійснює апаратурне дослідження особливостей поведінки водіїв та потребує 50 учасників – людей з наявним водійським досвідом (стаж не важливий). Усі інструкції на українській мові, тож знання іноземної мови не потрібні. Тривалість дослідження – 30 хвилин. Дослідження проходитиме в ауд. 120 (лабораторія) корпусу факультету психології за адресою: просп. Глушкова, 2-а, станція Метро "Виставковий центр".

ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ВАС ІЗ ПРОХАННЯМ ПІДТРИМАТИ МОЛОДОГО ЗАКОРДОННОГО НАУКОВЦЯ ТА ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ЦЬОМУ ДОСЛІДЖЕННІ!

По завершенню дослідження на учасників очікує невеличкий, але приємний фінансовий бонус від дослідника.

Для цього потрібно зареєструватись за посиланням https://doodle.com/poll/m3geersbpefuamk9

Вказати своє ім’я та обрати зручний день і час (із запропонованих) для участі в дослідженні. Залучення людей з водійським досвідом ВІТАЄТЬСЯ!

ЧЕКАЄМО НА ВАС НА ФАКУЛЬТЕТІ ПСИХОЛОГІЇ ПРОТЯГОМ БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ!