Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія»

Шановні студенти спеціальності «Психологія»

(1 курс магістратури, 3-4 курс бакалаврату)!

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженим Наказом МОН України № 1410 та згідно з Наказом МОН України № 1572 від 06.12.2017 р.

Факультет психології оголошує проведення

1-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади

зі спеціальності «Теоретична та прикладна психологія»

для студентів-психологів, який відбудеться 6 березня 2018 року

об 11.00 в аудиторії 208.

До участі у 1-му етапі Олімпіади мають обов’язково долучитися всі студенти, середній бал успішності яких перевищує 82 бали за результатами останнього семестру задля підтвердження високого рівня знань з психології. Також запрошуються всі студенти зазначених курсів, які бажають перевірити свій рівень знань з психології.

Завдання міститимуть теоретичну частину (тестові завдання), дослідницьку частину та проблемне завдання з експериментальної психології.

Для участі в Олімпіаді необхідно попередньо зареєструватись, заповнивши Googleформу участника 1-го етапу Олімпіади.

Анкета знаходиться за посиланням: https://goo.gl/Uw5KNb

До участі в 2-му етапі Олімпіади буде рекомендовано ДВОХ студентів – переможців 1-го (внутрішньоуніверситетського) етапу.

Щиро бажаємо успіхів у підготовці до Олімпіади!