5 березня 2018 року кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки  в ауд. 412-а з 11.00 проводить 1 етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 231 "Соціальна педагогіка"

(відп. проф. О.В. Чуйко, проф.. Н.М. Чернуха, доц.. Л.С. Токарук, ас. М.О. Васильєва-Халатнікова).

До участі в олімпіаді запрошуються всі бажаючі!!!

Умови проведення олімпіади:

Підготувати авторську презентацію і подати її як заявку на участь в Олімпіаді до 5 березня 2018 р.

Підготувати соціально-педагогічний міні-проект на будь яку тему сучасної соціально-педагогічної практики.

Взяти участь в тестуванні за спеціальністю «соціальна педагогіка».

Більш детальну інформацію можна отримати на кафедрі або у викладачів кафедри: