«Міс факультету Психології 2017»

21 листопада о 17:30 в Головному (Червоному) корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться захід «Міс факультету Психології 2017 «Restart»».

«Міс факультету психології» - щорічний конкурс краси, розуму та талантів який проводиться на Факультеті психології  КНУ імені Тараса  Шевченка, де  найпрекрасніші та найсміливіші нашого факультету будуть змагатися за звання найкращої, найкрасивішої, найчарівнішої  Міс факультету психології, даруючи вам посмішки, захват та задоволення.
Вони доведуть вам, що дівчата-психологи, соцпрацівники та  соцпедагоги  вміють не лише роздавати психіатричні діагнози та хизуватися розумними словами, типу "когнітивний дисонанс", а й дефілювати по сцені в ошатному вбранні, пристрасно танцювати, співати запальних пісень та зачаровувати.

Запрошуємо всіх бажаючих на свято краси та грації!!!