Факультет психології запрошує до участі у науково-педагогічних читаннях присвячених 125-річчю від Дня народження С. Х. Чавдарова.

Кафедра педагогіки факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка 22 вересня 2017 року проводить науково-педагогічні  читання, присвячені 125-річчю від Дня

народження С. Х. Чавдарова – українського вченого, педагога, члена-кореспондента АПН РРФСР, заслуженого діяча науки УРСР, викладача педагогіки, методики української та російської мов ВНЗ Києва, випускника (1917), професора і завідувача кафедри педагогіки (1944-1962) Київського державного університету ім. Т. Шевченка, директора (1945-1956) Українського науково-дослідного інституту педагогіки (УНДІП), видатного фахівця у підготовці освітян, розвитку національної освіти і виховання в Україні.

У проведенні науково-педагогічних  читань братимуть участь науково-педагогічні працівника кафедри педагогіки факультету психології Університету, гості з ВНЗ міста Києва, аспіранти, студенти освітніх рівнів: «бакалавр»; «магістр» зі спеціальності – 011 «Освітні, педагогічні науки», освітньої програми – «Педагогіка вищої школи» та зі спеціальності – 073 «Менеджмент», освітньої програми – «Управління навчальним закладом» (вищим).

До участі запрошуються доктори і кандидати наук, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, магістранти, студенти.

Початок о 10.00 за адресою: м. Київ, проспект Глушкова 2а, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, ауд. 310/Г.

СКЛАД ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ:
    Співголови оргкомітету:
Данилюк Іван Васильович, доктор психологічних наук, професор, декан факультету психології, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Марушкевич Алла Адамівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Члени оргкомітету:
Пащенко Світлана Юріївна, кандидат педагогічних наук, доцент, заступник декана факультету психології з наукової роботи та міжнародного співробітництва, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
тел. 521-35-38, s.paschenko.tsu@gmail.com
Плахотнік Ольга Василівна, доктор педагогічних наук, професор, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Спіцин Євгеній Сергійович, кандидат педагогічних наук, професор, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Кузьменко Надія Михайлівна, доктор педагогічних наук, доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Головко Наталія Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
Жиленко Микола Володимирович, кандидат педагогічних наук, доцент, Київський національний університет імені Тараса Шевченка,