Лекції та воркшоп: «Інтегральна психотерапія і корекція конфліктів, пов’язаних з професійною діяльністю, методом групової терапії»

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати інтерактивні лекції та воркшоп на тему:

«ІНТЕГРАТИВНА ПСИХОТЕРАПІЯ (ПСИХОДИНАМІЧНИЙ ТА КОГНІТИВНО-БІХЕВІОРАЛЬНИЙ ПІДХОДИ) І КОРЕКЦІЯ КОНФЛІКТІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПРОФЕСІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ, МЕТОДОМ ГРУПОВОЇ ТЕРАПІЇ»

Ми представляємо доктора Лотара Шаттенбурга (Lothar Schattenburg) – головного психолога Клініки психосоматики (Бад-Нойштадт, Німеччина), доктора наук з клінічної психології університету Фрайбурга (Швейцарія), супервізора з біхевіоральної та психодинамічної психотерапії декількох інститутів Німеччини. Лектор/автор воркшопів в університетах Бамберга, Ерфурта, Кракова, Варшави, Познані, Львову, інститутів Відня і Мюнхену. Автор більш ніж 90 наукових публікацій за напрямами «Стрес», «Порівняння Заходу і Сходу», «Теорія атрибуції», «Інтеграція біхевіоральної та психодинамічної терапії», «Групова терапія», «Психосоматична антропологія», «Тілесна терапія».

Зміст воркшопу: Розкриття концепції гармонійного поєднання в роботі психодинамічного та когнітивно-біхевіорального підходів («подвійного підходу»). Можливість діагностики пов’язаних із роботою конфліктів з такими психологічними аспектами та симптомами, як моббінг, професійне вигорання, фобія робочого місця, депресія, гнів, невротичні стилі та дисфункціональні переконання. Воркшоп демонструє, яку роль психотерапія може відігравати у психосоматичній картині клієнта та у пацієнтів, які лікували такі конфлікти.

Формат занять: інтерактивні лекції, воркшоп з рольовою грою, розробка мультфільмів для клієнтів, використання афоризмів.

Результати воркшопу: теоретичні та психодіагностичні знання, практичні психотерапевтичні навички, засновані на груповій терапії, нові розробки в он-лайн лікуванні.

Заняття проходитимуть у 2 дні:

-         День 1: 18 травня 2017 р. з 10:00 до 16:30;

-         День 2:19 травня 2017 р. з 10:00 до 16:30.

Місце проведення: ауд. 01 у корпусі факультету комп’ютерних наук та кібернетики.

Для реєстрації на воркшоп просимо заповнити заявку за посиланням: Реєстрація на воркшоп

Електронна форма реєстрації на сайті факультету.

Скористайтеся унікальним шансом отримати цікавий досвід та практичні навички.

Зробіть ще один крок на шляху Вашої професійної самореалізації!

Додаткову інформацію з питань воркшопу можна отримати у координатора – Невідомої Яни Григорівни (+38 050 383 61 95)