Лекція «Аналіз почерку як проективний метод психологічної оцінки особистості»

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати лекції та воркшоп на тему:

«Аналіз почерку як проективний метод психологічної оцінки особистості»

Викладач:

Чернов Юрій Георгійович, канд. тех.. наук, директор з науки інституту дослідження почерку (Цюріх, Швейцарія), член швейцарської графологічної асоціації, член американської психометричного асоціації, член мюнхенської асоціації динамічної графології. Автор кількох книг і численних публікацій з моделювання та комп'ютерного аналізу почерку.

Розклад занять:

Понеділок 10 квітня, 14-30 (106 ауд.)

Лекція 1. Основи психології почерку. Психологічна база аналізу почерку. Переваги і недоліки методу. Історія розвитку, школи та підходи. Три основні виміри аналізу почерку: топологія, форма і динаміка; ознаки почерку і їх інтерпретація.

Середа 12 квітня, 14-30 (310 ауд.)

Лекція 2. Умови застосування психології почерку і комп'ютерний аналіз почерку. Вплив зовнішніх умов на почерк і їх облік при аналізі. Методи комп'ютерного аналізу почерку. Моделювання та валідація. Використання аналізу почерку спільно з іншими методами аналізу особистості - батарея тестів.

Середа 12 квітня, 16-00 (310 ауд.)

Воркшоп.

Практична психологія почерку для оцінки персоналу: конкретні ознаки почерку і їх інтерпретація.