І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Соціальна робота (соціальна педагогіка)»

Кафедра соціальної реабілітації та соціальної педагогіки запрошує всіх бажаючих, в першу чергу майбутніх соціальних педагогів (бакалаврів і магістрантів), взяти участь у «Соціальна робота (соціальна педагогіка)».

I етап олімпіади буде проходити 23 лютого 2017 року у тренінговій аудиторії кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки (ауд. 412 А) з 13:00 до 15:00. Завдання для участі у I етапі Олімпіади можна отримати на кафедрі (ауд. 412) або у викладачів кафедри Васильєвої-Халатнікової Марини Олександрівни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та Чернухи Надії Миколаївни (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).