До уваги вступників до магістратури!

Реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) триватиме з 9:00 12 травня до 18:00 5 червня 2020 року (включно).
Подача заявки для участі у єдиному вступному іспиті з іноземної мови буде здійснюватися через сервіс master.knu.ua, який почне працювати з 9:00 12 травня.

З відео-інструкцією реєстрації на ЄВІ можна ознайомитися за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Cu_v-rxHRYI

Перелік документів, скан-копії яких потрібні для реєстрації на ЄВІ

• анкета-заява (заповнюється на сервері);
  • документ, що посвідчує особу;
  • облікова картка платника податків;
  • документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання в минулих роках);
  • фотокартка для документів (кольорова або чорно-біла) із зображенням, що відповідає досягнутому віку;
  • медична довідка (тільки для вступників, які за станом здоров’я звільняються від проходження ЄВІ);
  • довідка, видана за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу (тільки для вступників, які навчались у військових закладах (закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання)).

Контактні дані:

Телефони:
+38(044) 521-35-09 (каб.316)
+38(044) 521-32-55 (каб.218)
Моб. тел.: 0980315202 (Рогаль Ніна Іванівна)
Web: http://vstup.univ.kiev.ua (Приймальна комісія (центральна) Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-228 від 30.04.2020 р. у 2020 році для вступників до Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які вступають для здобуття освітнього ступеня магістра на основі ступеня бакалавра, магістра чи освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) додаткові вступні випробування скасовано.

Терміни проведення вступної кампанії ОС «Магістр»