«HR менеджмент»! Оголошення набору слухачів на курс професора Вільного університету Амстердама Кіліана Ваву

Шановні студенти факультету психології!

З приємністю повідомляємо вам про відкриття реєстрації на курс професора Вільного університету Амстердама Кіліана Ваву (Kilian Wawoe) «HR менеджмент». В межах курсу будуть розглянуті питання стратегічного управління людськими ресурсами у 21 столітті, еволюція HR, кращі практики роботи з персоналом, стратегії управління організаціями, їх взаємодія з соціальним середовищем, планування, рекрутинг та відбір персоналу, критерії такого відбору, бренд роботодавця та багато інших питань.

Професор Ваву вже вчетверте приїздить до Київського національного університету імені Тараса Шевченка для читання свого авторського курсу, отже ми маємо схвальні відгуки про нього від випускників минулих років, серед яких один з найкращих студентів факультету психології Андрій Печиборщ. Він поділився враженнями від курсу «Human Resources Management» з усіма студентами на сайті факультету психології:

«Це найбільш практичний курс з усіх, які я проходив в університеті. Завдяки інтерактивному підходу створюється відчуття занурення в ситуацію, де викладач разом зі студентами досліджує і розбирає кожен окремий момент певної теми. Пройшовши курс, я отримав не лише базові знання, а й практичні навички з підбору співробітників та створення сприятливої робочої атмосфери».

Цього року на курс буде зараховано 14 найбільш вмотивованих студентів, які володіють англійською мовою на рівнях В2 та С1.

Для зарахування на курс потрібно заповнити реєстраційну Гугл форму та підготувати і завантажити мотиваційний лист (до 1 сторінки): https://docs.google.com/forms/d/1Y5iHyBEfZq4gpzG4ZLJgr0dlS7lJQCdS_UIgdPio8dk/edit

ДЕДЛАЙН – 11 лютого 2020 року.

Наявність біометричного закордонного паспорту є обов’язковою. Рішення про зарахування студентів на курс приймає лектор.

Перша сесія:
17, 19, 20 лютого 2020 року
10:00 – 13:00
КНУ імені Тараса Шевченка, корпус факультету психології, ауд. 310 (просп. Глушкова, 2а, М. «Виставковий центр»).

Друга сесія:
Вільний університет Амстердама, Нідерланди
Березень-квітень 2020 року. Дати будуть узгоджені протягом першої сесії.
Протягом другої сесії студенти завершать вивчення курсу «HR менеджмент» та отримають сертифікати Вільного університету Амстердама.

З усіма питаннями щодо навчання на курсі можна звертатись до заступника декана факультету психології С.Ю. Пащенко (каб. 213, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).