Наша маленька історія з факультету про День Святого Миколая!

Минулого року викладачі кафедри соціальної роботи започаткували ініціативу - допомагати дітям, які перебувають у складних життєвих обставинах, а вже цього року ініціативу на себе взяли самі студенти. Тож до дітей, що перебувають у СЖО і цього року прийшов Святий Миколай, незважаючи на карантинні обмеження;)

За ініціативи нашої студенти Корвін-Піонтрівська О., викладачки кафедри Полівко Л.Ю. та підтримки студентів факультету психології, Студентського парламенту факультету, Студентської ради студмістечка, а також волонтерської ініціативи "Небайдужі" було зібрано теплі речі, іграшки, канцтовари, солодощі тощо.

Подарунки передані дітям, які перебувають на обліку в Голосіївському та Святошинському районних центрах соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, також в Святошинський дитячий будинок-інтернат. Спільним зусиллями нам вдалося, у такий день, зробити дітей щасливішими. Щиро дякуємо всім, хто долучився!