VII Міжнародна науково-практична конференція «Соціалізація і ресоціалізація особистості в умовах сучасного суспільства»

Конференція відбулась на базі факультету психології Київського національного університету 12-13 листопада 2020 року. Кількість цьогорічних учасників склала 145 осіб, серед яких 97 викладачів університетів та наукових співробітників інститутів, 19 аспірантів та 29 студентів. 45 учасників з інших міст України – Одеса, Чернігів, Кам’янець-Подільський, Дрогобич, Кривий Ріг, Вінниця, Слов’янськ, Нікополь – надіслали тези наукових доповідей. До програми також увійшли доповіді та тези 13 учасників із інших країн – Люблінського Католицького Університету Яна Павла ІІ (м. Люблін, Польща), Соціально-гуманітарного університету SWPS (м. Варшава, Польща), Білоруського державного університету (м. Мінськ, Білорусь) та Гродненського державного університету (м. Гродно, Білорусь), а також доповідь представника наукового товариства «Вчені Півдня Ізраїлю».

Окрім викладачів, аспірантів і студентів факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка у конференції взяли участь наукові співробітники Інституту психології імені Г. С. Костюка та Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Національного педагогічного університет імені М. П. Драгоманова, Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського, Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, Національного інституту стратегічних досліджень, Національної Академії мистецтва і архітектури, Одеського національного університету імені І. І. Мечникова, Ізмаїльського державного гуманітарного університету, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України, Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Черкаської медичної академії, Чорноморського національного університету імені Петра Могили, Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, «Нікопольського фахового педагогічного коледжу» ДОР, Криворізького державного педагогічного університету, Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка, Національного університету харчових технологій, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнко, Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, а також практичні психологи різних закладів освіти.

Конференція відбувалася в період пандемії COVID-19, тож її було проведено в онлайн форматі на платформі ZOOM та трансляцією конференції на офіційну сторінку кафедри психології розвитку у Facebook.

Одержати повний пакет учасника конференції – друковані примірники Програми і Збірника матеріалів конференції та сертифікати учасників – можна буде на факультеті психології КНУ імені Тараса Шевченка (каб. 205) після завершення карантину. Також вони можуть бути надіслані Новою поштою на замовлення учасника конференції (за рахунок одержувача).

Результати роботи конференції висвітлено у Збірнику матеріалів VII Міжнародної науково-практичної конференції «Соціалізація і ресоціалізація особистості в умовах сучасного суспільства».

Завантажити 'Збірник матеріалів'

Секретар Оргкомітету конференції,