Вітання з нагоди Дня Європи!

Традиційно у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. Для українців це особливий день. Ми відзначаємо його як символ спільних цінностей, спільної історії всіх націй Європейського континенту. Адже Україна — це держава, яка є співтворцем європейської цивілізації.

Для студентів та викладачів факультету психології цей день має абсолютно конкретне значення, що пов’язано з можливістю навчатись, проводити дослідження, стажуватись та обмінюватись досвідом з викладачами, дослідниками, науковцями і студентами з партнерських європейських університетів. Ми щиро вдячні за тривалі та міцні партнерські відносини таким європейським університетам:

NOVIA University of Applied Sciences, FINLAND
University of Pecs, HUNGARY
Masaryk University, CZECH REPUBLIC
Mykolas Romeris University, LITHUANIA
Klaipeda University, LITHUANIA
Tallinn University, ESTONIA
University of Social Sciences and Humanities, SWPS, POLAND
Wyższa Szkoła Lingwistyczna w Częstochowie, POLAND
The John Paul II Catholic University of Lublin, POLAND
Warsaw University, POLAND
University of Granada, SPAIN
University of Salzburg, AUSTRIA
University of Konstanz, GERMANY
Magdeburg University of Applied Sciences, GERMANY
University of Kassel, GERMANY
Western Macedonia University, GREECE
Free University of Amsterdam, the NETHERLANDS
Northumbria University, the UK

Спільно ми докладаємо всіх зусиль для продуктивної інтеграції українських студентів та викладачів до європейської академічної та наукової спільноти, активізації академічної мобільності, обміну викладачами для читання лекцій та проведення воркшопів, обміну кращими академічними та викладацькими практиками та участі у спільних наукових і дослідницьких проєктах.

Бажаємо процвітання нашим європейським партнерам та прагнемо продовження ефективної співпраці на користь факультету психології та Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

МИ – УКРАЇНЦІ! І МИ – ЄВРОПЕЙЦІ!