Вітання з Днем науки в Україні!

Шановна наукова громадо факультету психології!

Щиро вітаємо всіх науково-педагогічних працівників, докторантів, магістрантів і студентів факультету, всіх, чиє життя в науці сповнене пошуком істини, проведенням емпіричних досліджень та експериментів, інтелектуальними розмислами, сумнівами, палкими дискусіями, науковими проєктами, науковими статтями, конференціями, підготовкою молодих науковців!

Це свято вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми по праву пишаємось та молоді, на яку ми покладаємо великі сподівання.

Наукова робота є дуже інтелектуально та емоційно напруженою, не завжди дає миттєві результати, але молоді й досвідчені науковці не уявляють себе без такої діяльності! Їх приваблює висування та перевірка наукових гіпотез, проведення наукових досліджень, аналіз їх результатів, підготовка наукових публікацій та презентацій, участь у наукових дискусіях, пошук нових підходів до вирішення складних завдань, здійснення хай маленьких, але власних наукових відкриттів.

Бажаємо молодим і досвідченим науковцям і надалі породжувати нові ідеї, отримувати цікаві, соціально значущі результати, створювати інноваційні наукові проєкти, брати участь та перемагати у наукових конкурсах, активно інтегруватись у наукову світову спільноту і, звісно, мати задоволення від своєї роботи та наукової і дослідницької діяльності!

Хай щастить усім на науковій ниві! Хай авторство багатьох вагомих наукових здобутків світового рівня належатиме українським ученим загалом та нашим університетським і факультетським науковцям зокрема!

Vіvat Scientiam!