Студенти факультету психології продовжують виборювати призові місця у наукових конкурсах!

Раді повідомити, що за підсумками ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Загальна та соціальна психологія», що проходив на базі Херсонського державного університету, володаркою призового місця стала студентка 4 курсу ОКР «Бакалавр» Анна Вольф.

Її наукова робота «Етнічні стереотипи українця у представників «східного» та «західного» регіонів України», виконана на кафедрі загальної психології під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента О.Л. Вакуленка, отримала Диплом ІІІ ступеня. Приємно зазначити, що робота набрала максимальну кількість балів, і лише відсутність публікацій позбавила студентку можливості отримати перше місце.

Студенти та викладачі факультету психології щиро вітають переможницю та її наукового керівника і бажають подальших наукових звершень!