Високі наукові відзнаки до 185-річчя Університету

30 січня 2020 року відбулося нагородження науково-педагогічних працівників Київського національного університету імені Тараса Шевченка відзнаками Національної академії наук України та Національної академії педагогічних наук України.

Президент НАПН України В.Г. Кремень і ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Л.В. Губерський вручили нагороди Національної академії педагогічних наук України також і викладачам факультету психології за їх вагомий особистий внесок у розвиток освіти і педагогічної науки України та підготовку висококваліфікованих фахівців.

Серед заохочених декан факультету психології, член-кор. НАПН України, доктор психологічних наук І.В. Данилюк, якого нагороджено Медаллю НАПН України «Григорій Сковорода».

Завідувач кафедри психодіагностики та клінічної психології, академік НАПН України, доктор психологічних наук, професор Л.Ф. Бурлачук та доцент цієї ж кафедри, доктор психологічних наук Н.В. Завязкіна отримали Медалі НАПН України «Ушинський К.Д.».

Почесними грамотами НАПН України нагороджені заступник декана факультету психології, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки А.М. Москаленко, завідувач кафедри соціальної психології, доктор психологічних наук, професор А.Б. Коваленко, професор кафедри загальної психології, доктор психологічних наук І.В. Ващенко та професор кафедри соціальної роботи, доктор психологічних наук А.М. Льовочкіна.

Грамотами НАПН України нагороджені доцент кафедри психодіагностики та клінічної психології, доктор психологічних наук Л.Ф. Крупельницька, доцент кафедри психології розвитку, кандидат психологічних наук Н.М. Булатевич, доцент кафедри педагогіки, кандидат педагогічних наук М.В. Жиленко, асистент кафедри психології розвитку, Голова Ради молодих вчених факультету психології, кандидат психологічних наук Я.Є. Рябчич.

Відзнаками Національної академії наук України «За професійні здобутки» нагороджено професора кафедри соціальної роботи, доктора психологічних наук Ю.М. Швалба та доцента кафедри загальної психології, кандидата психологічних наук Т.С. Кириленко. Професор кафедри соціальної реабілітації та соціальної педагогіки, доктор психологічних наук Н.Ю. Максимова нагороджена відзнакою НАН України «За підготовку наукової зміни».

Науково-педагогічний колектив та студенти факультету психології щиро вітають усіх заохочених науковими відзнаками та бажають їм нових творчих злетів, наукових досягнень та невпинного підвищення викладацької майстерності на благо Університету та української науки!