Ой, хто, хто Миколая любить!...

Напередодні дня Св. Миколая, свята дітей та дива, студенти 3-го курсу завітали до дитячого відділення Київської міської психоневрологічної лікарні № 1 імені Т.П. Павлова, щоб привітати маленьких пацієнтів із святом.

Наші студенти в межах курсу «Мистецькі методи в соціальній роботі» (викладач- кандидат соціологічних наук, доцент Литва Л. А.) підготували чудовий подарунок – дидактичну казку «П’ять ключів Святого Миколая», яку із майстерністю представили малечі та їхнім батькам.

Разом із нашими талановитими акторами маленькі пацієнти танцювали, співали, відгадували загадки, розказували віршики, а у фіналі свята добрий Святий Миколай вручив діткам щедрі подарунки від Благодійного фонду підтримки в кризових ситуаціях «Анкора». Свято запам’яталося щирістю, безпосередністю та дружньою атмосферою, яку створили наші студенти.

Персонал відділення на чолі із завідувачем Володимиром Ігоревичем Харитоновим відзначили високий рівень теоретичної підготовки та творчий підхід наших студентів у реалізації реабілітаційного заходу, а також беззастережне бажання зробити найкраще свято для маленьких пацієнтів.

Молодці наші студенти, «відмінно»!