Участь майбутніх соціальних працівників у Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства

29 листопада студенти 2 курсу спеціальності «Соціальна робота» разом з викладачами кафеди соціальної роботи Карамушкою Т. В., Полівко Л. Ю. та Піонтківською О. Г. стали учасниками Форуму організаційного розвитку громадянського суспільства «Мрія 3.0 Спроектований вплив».

Цей Форум є найбільшою національною платформою для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері зміцнення благодійних та громадських організацій України. Метою Форуму є посилення спроможностей громадянського суспільства залучати українців до громадських і благодійних ініціатив, соціальних проектів, відповідальних бізнесів та розбудовувати самоорганізовані спільноти активних та відповідальних громадян.

Студенти мали можливість прослухати лекції громадських діячів, взяти участь у майстер-класах, тренінгах, «круглих столах» та дебатах, а також побувати на таких унікальних локаціях як «Печа.Куча», «Українське кафе», «Жива бібліотека», «КІНОгалявина». Також під час Форуму проходили різні виставки – провайдерів навчальних прослуг, соціальних бізнесів, найкращих практик роботи в громаді.

Залучення студентів до таких подій сприяє їх кращому розумінню про соціальний простір, власну ініціативу в громадському секторі і можливість познайомитися з людьми дотичними до соціальної роботи.