Пропозиція для магістрів факультету психології від партнерів з МОЗ України

Державна установа «Центр психічного здоров`я і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України» разом з факультетом психології КНУ імені Тараса Шевченка пропонує студентам магістратури взяти участь у перекладі сучасної методики оцінки ризику насильства HCR-20.

Це структуроване інтерв`ю було розроблено всесвітньо відомим канадським Simon Fraiser University та застосовується як провідна методика з оцінки ризику у багатьох країнах світу.

Унікальна можливість для тих, хто спеціалізується на психодіагностиці або бажає більш детально ознайомитись із сучасними психологічними методами та специфікою їх адаптації.

Вимоги до кандидатів:

- знання основ психодіагностики;

- advanced English;

- наявність сертифікату, який підтверджує рівень англійської мови (буде перевагою);

- досвід участі у міжнародних конференціях чи публікації англійською мовою (буде перевагою).

Можливості: співпраця з провідним канадським університетом у розробці психологічних методик та включення до переліку перекладачів методики буде великою перевагою для подальшого працевлаштування.

Також є можливість стажування в Центрі психічного здоров`я Міністерства охорони здоров'я України.

Ознайомитись із методикою можна за посиланням: http://hcr-20.com

Контакти керівника проекту: