Родина відомого українського психолога В.С.Банцера подарувала факультету психології його власну бібліотеку

БАНЦЕР ВОЛОДИМИР СЕРГІЙОВИЧ

01.07.1960 – 18.08.2013

Володимир Банцер – випускник і викладач Київського університету – пройшов довгий шлях від дитячої мрії стати журналістом до покликання зрілого віку – психології.

Він став професійним тренером та керівником програми бізнес-школи після тривалої кар’єри у бізнесі, супроводжуючи вихід на український ринок брендів Minolta, Mazda, Peugeot, Skoda, Saab.

Через тренінги Банцера пройшли тисячі українців зі світів автомобільного бізнесу, фармацевтики, енергетики, сільського господарства, громадських організацій тощо. Впродовж 23 років він системно вивчав соціально-психологічні та соціально-економічні особливості різних регіонів України, специфіку побудови відносин у різних частинах країни.

Сьогодні спадок Володимира Банцера – його бібліотека – стає частиною бібліотеки факультету психології Київського Університету. Близько тисячі книжок, присвячених екзистенційній психології, теорії та практиці проведення тренінгів, розвитку та навчання персоналу передаються сім’єю Банцер студентам.

Риска між двома датами перетворюється на дороговказ у майбутнє для наступних поколінь психологів, у світ невизначеності, з якою так любив працювати Володимир.

Коротка біографія Володимира Банцера

Науковий ступінь:  кандидат психологічних наук

Наукове звання: доцент

Академічний шлях:

1983 – закінчив факультет журналістики Київського Університету

2000 – закінчив Міжнародний інститут менеджменту (МВА)

2006 – закінчив факультет психології Київського Університету

2010 – кандидатська дисертація  «Психологічні чинники формування управлінської творчості керівника»

2010 – викладач факультету психології Київського університету

2009-2013 – доцент Міжнародного інституту менеджменту (МІМ-Київ) – викладання курсів менеджменту, психології управління, організаційної поведінки

Шлях у бізнесі:

1990-2000 – маркетинговий та організаційний супровід виходу на український ринок брендів Minolta, Mazda; cтворення ділерської мережі Peugeot, Skoda в Україні.

2001-2013 – організаційне та управлінське консультування, проведення бізнес-тренінгів.

Місце народження: с. Великий Луг Червоноармійського району Житомирської області.