Факультет психології оголошує проведення І етапу Олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка»

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади і Розпорядженням декана факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2019-20 н.р.»

факультет психології оголошує проведення І етапу Олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка», який відбудеться 25 лютого 2020 року о 12:00 в аудиторії 209 (корпус факультету психології за адресою: просп. Глушкова, 2-а, станція Метро «Виставковий центр»)

До участі в Олімпіаді запрошуємо студентів різних інститутів та факультетів КНУ імені Тараса Шевченка, які вивчали дисципліну «Педагогіка» в минулому чи поточному навчальних роках.

Завдання міститимуть теоретичну частину (тестові завдання) та проблемне завдання з педагогіки (розв’язання педагогічних задач).

Для участі в Олімпіаді необхідно попередньо зареєструватися на кафедрі педагогіки (ауд. 209, корпус факультету психології за адресою: просп. Глушкова, 2-а).

До участі в ІІ етапі Олімпіади буде рекомендовано двох студентів – переможців першого (внутрішньоуніверситетського) етапу. Другий етап Олімпіади буде проходити на базі Ізмаїльського державного гуманітарного університету 14-16 квітня 2020 року

Щиро бажаємо успіхів у підготовці до Олімпіади!