Відкрита лекція «Сучасний ціннісний дискурс і суспільні зміни: світові тенденції та українські реалії»

5 березня 2020 року на факультеті психології відбудеться відкрита лекція член-кореспондента Національної академії наук України, доктора філософських наук, професора Євгена Івановича Головахи.
Є. І. Головаха – український психолог, соціолог та громадський діяч. Заступник директора Інституту соціології НАНУ, головний редактор журналу «Соціологія: теорія, методи, маркетинг».
Закінчив факультет психології Московського державного університету ім. М. І. Ломоносова (1967–1972) за фахом «психолог, викладач психології».

Співавтор техніки «каузометрії» – біографічної психотерапевтичної методи. Автор власної психолого-соціологічної інтерпретації масового психологічного явища соціальної амбівалентності українського суспільства.

Запрошуються студенти, аспіранти, викладачі та усі зацікавлені! Попередня реєстрація не потрібна.

Місце проведення: ауд. 102
Початок о 15:00