×
×

Другий науково-практичний форум «Психологічний супровід нормативного та анормативного розвитку дитини» (PSNАDC)

Дата проведення: 18-19 вересня 2020 року 

Доцільність проведення зазначеної конференції пов’язана з пошуком шляхів вирішення актуальних для суспільства проблем соціалізації особистості в інклюзивному освітньому середовищі. Основна мета форуму – створення простору спілкування та навчання для спільноти науковців та психологів-практиків, де будуть розглянуті актуальні питання і практичні методи психологічної допомоги дітям з нормативним та анормативним розвитком. Захід має привернути увагу психологів, які працюють з дітьми та підлітками, зокрема в умовах інклюзії, до освітніх програм факультету з психології дитинства та сім’ї, соціальної реабілітації та соціальної педагогіки. Основними тематичними напрямами роботи форуму будуть: нейропсихологія дитячого і підліткового віку; логопедія: прикладні аспекти роботи з вадами мовлення у дітей; психокорекція і психотерапія дітей з особливими потребами; психологічне консультування і терапія дітей та підлітків; сімейна та освітня соціалізація дітей з особливими потребами. Також буде розглянуто проблематику законодавчих засад діяльності практичного психолога, перспективи наукових досліджень у сфері нейропсихології,психосоматичні розлади у дітей.

Форум передбачає сучасні форми роботи: представлення наукових доповідей, майстер-класів, професорських лекцій, а також обговорення спеціалістами актуальних науково-практичних тем організації психологічної допомоги дітям та сім’ям в форматі проведення «круглого столу».

Контактна інформація: +380445221793, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Відповідальна особа: Власова Олена Іванівна, завідувач кафедри психології розвитку 

Інформаційний лист