Міжнародна науково-практична конференція «Псі-фактор» (ISPCPF)

Дата проведення: 29-31 жовтня 2021 року

Ця наукова конференція проводиться факультетом психології з 2013 року. Конференція Псі-фактор вдало поєдную в собі наукові презентації, круглі столи, наукові дискусії, майстер-класи та авторські презентації інновацій, які існують в галузі прикладної психології в Україні та світі. Європейська та світова психологія зазвичай представлена на цій конференції доповідями та майстер-класами видатних психологів сучасності. Викладачі факультету психології та запрошені практичні психологи конференції представлять широкий спектр підходів до вирішення психологічних проблем, нададуть учасникам можливість відвідати доволі багато різних майстер-класів з метою ознайомлення з сучасними методами роботи практичного психолога.
У програмі конференції передбачаються такі форми роботи: лекції провідних практичних психологів, великі динамічні групи, більше 50 майстер-класів (за вибором учасника) психотерапевтичного спрямування.