Науково-практична конференція «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

З нагоди Міжнародного дня науки 2020 року запрошуємо Вас взяти участь у VІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Об’єднані наукою: перспективи міждисциплінарних досліджень»

Конференція відбудеться 12-13 листопада 2020 року в online-форматі

До участі запрошуються молоді вчені, докторанти, аспіранти, ад'юнкти та студенти, які зацікавлені в проведенні міждисциплінарних досліджень чи вже мають відповідний досвід, а також всі бажаючі дізнатись про нові можливості та перспективи міждисциплінарних досліджень.

Мета заходу: обмін досвідом між вченими з різних галузей науки для вирішення актуальних проблем сучасної науки; висвітлення переваг міждисциплінарних досліджень та заохочення до створення спільних міждисциплінарних наукових проектів; налагодження контактів між молодими вченими з різних галузей науки для проведення подальших досліджень.

Тематичні міждисциплінарні напрямки конференції:

1. Економічні, правові, інформаційні та соціальні аспекти національної безпеки;
  2. Новітні матеріали та технології для потреб суспільства;
  3. Інформаційно-комунікаційні технології та штучний інтелект: актуальні проблеми застосування та перспективи впливу на суспільство;
  4. Засади сталого розвитку в контексті новітніх викликів сучасності.

В рамках конференції відбудуться панельна дискусія та пленарні лекції, присвячені обговоренню перспектив для молодіжного середовища у забезпеченні розвитку науки та майстер-класи.

Для участі в конференції необхідно до 6 листопада 2020 р. заповнити Google-форму про участь у заході: https://cutt.ly/egoSOIV та надіслати тези доповіді (прикріпити через Google-форму або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), оформлені за вимогами, що визначені в інформаційному листі.

Організаційний внесок відсутній.

Звертаємо увагу, що перед публікацією матеріали проходять обов’язкове рецензування кваліфікованими експертами, після чого буде прийняте рішення про включення матеріалів до збірки тез доповідей. Збірка тез доповідей буде доступна для всіх учасників конференції в електронному форматі. Учасники конференції з усними доповідями будуть нагороджені сертифікатами. Для бажаючих за додаткову оплату (вартість узгоджується) збірка тез доповідей буде надрукована після проведення конференції.

Вимоги до оформлення матеріалів та детальну інформацію можна знайти на сайті Ради Молодих Вчених Університету за адресою: https://cutt.ly/KgTbmK7

Контакти:
Москвіна Вікторія (066) 791 09 21