Всеукраїнська науково-практична конференція «Психодіагностика в Україні: сучасність та майбутнє» (PUPF)

Дата проведення: 9-10 жовтня 2020 року

Сучасна психологічна наука і практика застосування психологічних знань неможлива без коректного використання кращих здобутків психологічної діагностики. Ця дисципліна спеціалізується у галузі розробки, адаптації та використання інструментів вимірювання індивідуально-психологічних відмінностей: тестів, методик, діагностичних комплексів. Без психодіагностики неможливий відбір працівників на важливі посади, у тому числі – у силові структури, адміністративні та судові органи тощо. На сьогоднішній день в Україні психодіагностичний інструментарій широко застосовується з метою відбору державних службовців, планується введення обов’язкового тестування водіїв, що порушили правила дорожнього руху.

Організація конференції викликана необхідністю удосконалення теоретико-методологічних засад психодіагностичної науки. Рисами сучасності є, з одного боку, доступ широких верств населення до різноманітної інформації стосовно тестів, а з другого боку – відчутний брак надійних, апробованих та сертифікованих психодіагностичних інструментів. При цьому не можна не враховувати розвиток комп’ютерних технологій тестування, удосконалення нормативно-правового регулювання у галузі застосування тестів, досвід міжнародної співпраці вітчизняних установ та організацій. Конференція «Психодіагностика в Україні: сучасність та майбутнє» має на меті поглиблення плідних зв’язків між факультетом психології та Всеукраїнською психодіагностичною асоціацією, обмеження зловживань неякісними психодіагностичними методиками, залучення спеціалістів до вирішення широкого кола наукових та практичних завдань.

Контактна інформація: +38 044 5213369; +38 044 5213509 emails: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальна особа: Бурлачук Леонід Фокович, завідувач кафедри психодіагностики та клінічної психології

Завантажити інформаційний лист