×
×

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Особистість у життєвих ситуаціях: світові тенденції та національні особливості» (PLSWTNP)

Дата проведення: 22 травня 2020 року 

Ініціатором конференції є кафедра загальної психології факультету психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. На сьогоднішній день дослідження особистості є ключовим аспектом психології у всьому світі: вже розроблено безліч підходів до трактування і розуміння особистості, сформовано низку теорій особистості, проте це не означає, що простір для подальших досліджень вичерпано. Щодня люди стикаються із поняттям «ситуація», що вимагає відповідного реагування, і кількість таких ситуацій нескінченна. Розвиток психологічної науки в Україні і за кордоном суттєво сприяє розширенню поглядів на особистість у її життєвих ситуаціях. Ця конференція дасть змогу представити новітні підходи сучасної науки до розуміння особистості у життєвих ситуаціях. У конференції візьмуть участь студенти, аспіранти та викладачі всіх випускових кафедр факультету, які готують психологів: кафедри загальної психології, кафедри соціальної психології, кафедри психодіагностики та клінічної психології та кафедри психології розвитку. До них приєднаються кафедри педагогіки, соціальної роботи та соціальної реабілітації, що дасть змогу суттєво розширити спектр поглядів на особистість у життєвих ситуаціях. Участь закордонних учасників дозволить представити погляд дослідників з інших країн та поділитися досвідом у напрямках та способах дослідження особистості. 

Контактна інформація: +38 044 5213538; +38 044 5213509 .Emails: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальна особа: Юрчинська Ганна Кирилівна, завідувач кафедри загальної психології 

Інформаційний лист