Міжнародна науково-практична конференція «Кафедра педагогіки Київського університету: історичний поступ та сучасність» (PDKUHPM)

Дата проведення: 10-11 квітня 2020 року

Нинішня молодь прагне досягти в майбутньому високого рівня самореалізації і тому їй не зайве буде знати про внесок кафедри педагогіки Київського університету у розвиток освітньої сфери нашої країни, втілення ідей її представників у розвиток педагогічної науки, підготовку кадрів, зокрема для середньої загальноосвітньої та вищої школи. З історії розвитку освіти і педагогічної думки в Україні відомо, що в різні роки і на різних посадах у сфері освіти працювали фахівці високого ґатунку, які були колишніми студентами Київського університету і мали пряме чи опосередковане відношення до кафедри педагогіки цього славетного закладу вищої освіти. Вони переймалися питаннями якості навчання, виховання, розробки методик викладання, підготовки молоді до наукової та управлінської діяльності тощо. У їх досвіді можна відшукати чимало актуальних теорій, поглядів, технологій, ідей, які є актуальними і цікавими як студентам, так і науково-педагогічним працівникам, котрі покликані готувати до професійної діяльності конкурентоспроможних фахівців.

Конференція розрахована на виявлення маловідомих фактів функціонування кафедри педагогіки Київського університету та життєдіяльності її науково-педагогічних працівників, розкриття їх актуальних ідей щодо розвитку освіти і виховання в Україні, забезпечення якості підготовки кадрів для освітньої галузі тощо. Її проведення матиме важливе значення для розвитку вітчизняної освіти, педагогічної науки та для ствердження авторитету наукових шкіл України, зокрема факультету психології і кафедри педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Відповідальна особа: Марушкевич Алла Адамівна, завідувач кафедри педагогіки

Інформаційний лист